1000 Ya Vedud Ya MukaddimPin1000 Ya Vedud Ya Mukaddim

1000 Ya Vedud Ya Mukaddim Duası Ne İş Yarar 1000 ya vedud ya mukaddim duası farklı amaçlar doğrultusunda okunur. Duanın amacına ulaşması için mutlaka inanarak okumak gerekir.

1000 Ya Vedud Ya Mukaddim

Ayrıca bu dua sayesinde işleriniz yoluna girer ve kısa süre içerisinde sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Duanın amaçları şu şekilde sıralanabilir:

  • Arzu ve isteklerin gerçekleşmesi için
  • Manevi olarak güçlenmek için
  • Huzursuzlukları ortadan kaldırmak için
  • Küsleri barıştırmak için
  • Sevgi ve muhabbeti arttırmak için
  • Sıkıntılı süreçlerde güzellikler için
  • Sevdiğine kavuşmak için
1000 Ya Vedud Ya MukaddimPin
1000 Ya Vedud Ya Mukaddim

1000 Ya Vedud Ya Mukaddim Esması Ne İşe Yarar?

1000 ya vedud ya mukaddim duasında işe yaraması için belirtilen sayı kadar okuma yapmak gerekir. Ayrıca okuma yapacak kişi tamamen kendini duaya vermeli ve sonucun iyi olacağını düşünerek bu duayı okumalıdır. En başta inanarak ve sonuç alacağınızı düşünerek duayı okumak size olumlu geri dönüşler sunar. Bu sebepten dolayı duayı sakin ve sessiz bir yerde tamamen kalpten gelerek okumanızda fayda vardır. Bu sayede kısa süre içerisinde etki görebilirsiniz.

Duanın faziletlerine baktığımızda Allah’ın isimlerinin yer aldığı zikirler bulunduğu için destek veya isteklerin gerçekleşmesinde son derece işe yarayacaktır. Bir kimse sevdiğine kavuşmak isterse veya bir arzusu için bu zikri tercih edebilir. Zikir 1000 defa kalpten inanarak okunmalıdır. Daha sonra istediğiniz duayı ederek zikri bitirebilirsiniz.

Bir kimse sevgi dolu ve huzurlu bir yaşam diliyorsa belirtilen duayı okuyabilir. Bu duayı okuyan kişiye huzur gelir ve kişi çevresindeki diğer kimselerle olan sorunlarını çözer. Duayı okuyan kimse huzur dolarak yaşamında sıkıntılardan kurtulur. Bolluk ve bereket yaşar. Ayrıca dilediğiniz zaman bu zikri yapabilirsiniz. Herhangi bir sınırı yoktur. Sadece belirtilen sayı kadar tek seferde okuma yapmak gerekir. İstersen belli zaman aralıklarında tekrarlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: 12 Saatte Geri Getirme Duası

1000 Ya Vedud Ya Mukaddim Zikiri Hemen Sonuç Verir mi?

1000 ya vedud ya mukaddim hemen sonuç verir. Çünkü çok kuvvetli bir zikirdir. Dilediğiniz bir arzunuzu gerçekleştirmek veya huzura kavuşmak için istediğiniz kadar duayı tekrar edebilirsiniz. Duanın okunmasını düzenli şekilde yapmak gerekir. Ara vermeden tek seferde okumalı ve mutlaka okuduğunuz sayıyı not almanız lazımdır. Çünkü zikir 1000 kere tekrar edilirse gerçek amacına kısa süre içerisinde okunur.

Dua okuyacak kişiler aklında bulunan amaç doğrultusunda kalbini temizleyerek bu zikri çekebilir. Duanın özel dini günlerde okunmasında bir sakınca yoktur. Zaten duayı istediğiniz her zaman okuyabilmeniz mümkündür. Herhangi bir gün okunacak diye bir şart aranmaz. Duayı ister gece ister gündüz ne zaman müsait olursanız okuyabilirsiniz. Duaya odaklanmak için çevrenizde dikkatinizi dağıtacak durumları en aza indirmeniz önerilir. Bir odada tek başınıza tamamen odaklanarak bu duayı okumanız odaklanabilmeniz için önemlidir.

1000 Ya Vedud Ya MukaddimPin
1000 Ya Vedud Ya Mukaddim

Duanın ‘’Ya Vedud Ya Mukaddim’’ şeklinde 1000 kere tekrar edilmesi ile okunması mümkündür. Bu zikir tekrar edilirken kendinize veya bir başkasına niyet edebilirsiniz. Kendinize niyet ederek okunması hızlıca sonuç verir. Bir başkası için okuyorsanız yine aynı şekilde hızlıca sonuç verecektir. Burada önemli olan ettiğiniz niyete karşılık duanın gerçeklemesi için inançlı davranmanızdır.

Okuma sırasında aklınızdaki sadece duadan istekleriniz ve arzularınız olmalıdır. Zihninizi temizleyerek dua okumalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde yapmak daha hızlı sonuçlar ortaya koyar. Ayrıca yaptığınız her zikir tek bir amaca yönelik olmalıdır. Birden fazla isteğiniz için okumalarınızı buna göre yapmanız gerekir. Kısacası sevdiğiniz bir kişi ile huzur bulmak ve mutluluk için bir zikir, bereket bulmak ve bolluk için bir zikir okuması yapmalınız. Aynı amaçlar için olan isteklerinizde tek bir okuma gerçekleştirebilirsiniz.

YouTube video

İçeriği oyla
Avatar

By ezgi

Selamlar, bu blogda kullanıcıların çokça arattığı ve merak ettiği içerikleri üretiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2