12 Saatte Geri Getirme Duası - Etkili DuaPin12 Saatte Geri Getirme Duası - Etkili Dua

12 Saatte Geri Getirme Duası Nedir? Dua, Allah ile kulunu birbirine bağlayan unsurlardan birisidir. Dua ile yaratıcımız Allah ile iletişime geçer, O’ndan dileklerimizi gerçekleştirmemizi isteriz. Dua en büyük ilaçtır, bazen dua ettiğimiz zaman bu dünyada huzuru bulur ailemizle, dostlarımızla güzel vakit geçiririz.

12 Saatte Geri Getirme Duası

Birçok insanın hayatında, bazı zamanlarda bir ilişki, bazı zamanlarda bir dostluk, ya da bir akrabalık ilişkileri kopar ve birini geri getirmek istersiniz. Böyle bir durumda geri getirme duaları genellikle kullanılmaktadır. Güçlü geri getirme duaları kişinin niyeti ve içtenliğine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu yazıda en güçlü geri getirme duasını ele alacağız. Sizin de bu duaya ihtiyacınız varsa yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

12 Saatte Geri Getirme Duası Nedir?

Birini çok seversiniz ve sizi terk edip gitti zaman ya da size kırılmasından dolayı sizinle artık konuşmak istemediği zaman sevdiğiniz kişiyi geri getirmek için Allah’a dua edebilirsiniz. Ya da platonik duygular beslediğiniz kişinin de size karşı aynı şekilde karşılık vermesini istiyorsanız yapmanız gerekenler arasında bu duayı okumak olmalı. Daha çok aşk duaları okuyarak sevdiğiniz kişinin size karşı aşık olmasını veya size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Bu duayı okuyarak sizden ayrılan kişinin kalbi kırık bir şekilde geri dönmesi de sağlanır.

12 Saatte Geri Getirme Duası - Etkili DuaPin
12 Saatte Geri Getirme Duası – Etkili Dua

12 Saatte Geri Getirme Duası Nasıl Edilir?

On iki saat içinde etkisini gösteren geri getirme veya diğer adıyla aşk duasına okuduğunuz zaman bazı konulara dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü bu tür dualar, genel olarak hemen hemen etkisini gösterir bu dua bir süre sonra muradınıza ermenizi sağlar.

Öncelikle bu duayı sessiz ve sakin bir yerde okumanız gerekmektedir. Ayrıca bu duanın kalpten okunup yalnızca Allah’a sığınılması önemlidir. Dua 3 gün boyunca art arda okunması gerekir. Buradaki tüm bu şartlar yerine getirildiği zaman dua sahibi amacına ulaşmış dileklerine de kavuşmuş olacaktır.

12 Saatte Geri Getirme Duası Ne Zaman Tutar?

12 Saatlik geri getirme duası okuyan kişinin duası kısa bir süre içinde etkisini göstermektedir. Bu süre daha çok 12 saat olup okunan duada aşık olmak istediğiniz kişi bir anda size bağlanır. Bundan dolayı geri getirme duası abdestli bir şekilde okunmalıdır.

12 Saatte Geri Getirme Duası Okunurken Ne Yapmalı?

  • Öncelikle rahat bir ortam oluşturun ve sessiz bir şekilde odada dua etmeye başlayın.
  • Tesbih ile zikir çekmeye başlayın.
  • Daha sonra Allah’a dua edip sevdiğinizin size geri dönmesini Allah’tan isteyin veya ilişkinizi düzeltmeyi isteyin.
  • Duayı samimi bir şekilde edin ve inancınızın da gücüne güvenin.
  • Dua bittikten sonra, Allah’a şükürler olsun deyin son olarak isteğinizi kabul etmesi için Fatiha okuyun.
12 Saatte Geri Getirme Duası - Etkili DuaPin
12 Saatte Geri Getirme Duası – Etkili Dua

12 Saatte Geri Getirme Duası Yaptırmak

Geri getirme duaları çok etkili ve uzun süre etkisi geçmeyen dualardan birisidir. Ancak burada yer alan duaların yeterince iyi olabilmesi için daimî bir şekilde okunması gerekir. Aynı zamanda geri getirme duaları içten bir şekilde okunması çok önemlidir. Bundan dolayı geri getirme dualarının etkili ve kalıcı olmasını istiyorsanız sık sık okumalısınız.

Bu duayı dilerseniz kendiniz dilerseniz başkasına da okutturabilirsiniz. Fakat kendiniz içten ve isteyerek okursanız dua belli bir süre sonra kabul edilmiş olacaktır. 12 saatte geri getirme duası sonucunda aşık olmasını dilediğiniz kişi, size bir an da deli gibi bağlanır. Bundan dolayı bu duayı istediğiniz zaman ve yerde dilediğiniz şekilde okuyabilir Allah’tan sevdiğiniz kişinin geri gelmesini isteyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Barışma Duası

İçeriği oyla
Avatar

By ezgi

Selamlar, bu blogda kullanıcıların çokça arattığı ve merak ettiği içerikleri üretiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1