24 Esma İle Panik Atak DuasıPin24 Esma İle Panik Atak Duası

İslam inançlarına göre, 24 esma ile panik atak duası; ani, şaşırtıcı ve kötü durumlarında okunabilecek bir duayı bu içeriğimizde bulabilirsiniz.

24 Esma İle Panik Atak Duası Arapça

24 Esma İle Panik Atak Duası okumak için arapça bilmeniz gerekiyor fakat bilmiyorsanız Türkçe meâlinide okuyabilirsiniz, onu da bu içeriğimizde paylaşacağız.

Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum la te’huzühu sinetüv vela nevm lehu ma fis semavati ve ma fil ard men zellezı yeşfeu ındehu illa bi iznih ya’lemü ma beyne eydıhim ve ma halfehüm ve la yühıytune bi şey’im min ılmihı illa bi ma şa’ vesia kürsiyyühüs semavati vel ard ve la yeudühu hıfzuhüma ve hüvel alıyyül azıym

24 Esma İle Panik Atak Duası arapçaPin
24 Esma İle Panik Atak Duası

24 Esma ile panik atak duası türkçe meâli

“Allah’ım, sen kalbin güvenliği, rahatlığın kaynağısın. Senden yardım istiyorum, senin güç ve kudretine sığınıyorum. Korkularımdan, endişelerimden, panik ataklarımdan kurtulmak için sana sığınıyorum. Sen her şeyi kontrol eden, her şeyi yaratan, her şeyi iyileştiren bir Allahsın. Senden yardım ve rahatlama istiyorum. Seninle kalbim kuvvetli, güvenli ve huzurlu. Senin yardımınla, teselli ve güç buluyorum. Senin adına çok şükür Allah’ım. Amin.”

İncelemek İsterseniz: Ve Huvel Kaviyyul Azîz Okuyanların Yorumları

Bu dua herhangi bir zamanda, istediğiniz kadar tekrar edilebilir ve manevi rahatlama hissini arttırabilir. Ancak, panik ataklarla başa çıkmak için sürekli ve uzun dönemli destek gerektiğini unutmayın. Eğer panik ataklarınızın yoğun ve sıklaştığı bir dönemdesiniz, bir uzmana danışmanız önerilir.

Bu içeriğimizde sizlere detaylı olarak 24 Esma ile panik atak duasını paylaştık. Aklınıza takılan bir kısım olursa yorumlar kısmında belirtmekten çekinmeyin.

3.7/5 - (4 votes)
Avatar

By ezgi

Selamlar, bu blogda kullanıcıların çokça arattığı ve merak ettiği içerikleri üretiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1