A101 Kıyma Fiyatı 2023 (Dana Kuşbaşı 400 GR)PinA101 Kıyma Fiyatı 2023 (Dana Kuşbaşı 400 GR)

Küresel çapta yaşanan enflasyon neticesinde A101 kıyma fiyatı önemli ölçüde artış gösterdi. Ancak şirket, emsallerine kıyasla daha hesaplı fiyatlar sunuyor. Kıyma, genellikle öğlen ve akşam yemeklerinin vazgeçilmez gıda ürünlerindendir. Vücuda sayısız faydası bulunur. Pek çok sebze ile de uyumludur. Bireylerin gelişimi için mutlaka gereklidir. Çok sık tüketilen bir ürün olsa da fiyatlardaki dalgalanmalar kıymayı sofralarımızdan uzaklaştırıyor. Dolayısıyla A101 kıyma fiyatı merak konusu oluyor. Sizler için tüm detayları derledik. Şimdi hiç vakit kaybetmeden ayrıntılara geçelim.

A101 Kıyma Fiyatı Ne Kadar?

A101 Kıyma Fiyatı Ne Kadar?Pin
A101 Kıyma Fiyatı Ne Kadar?

A101, ülkemizin en büyük market zincirlerinden biri olarak uzun senelerden beri faaliyet gösteriyor. Bu marketlerde pek çok kıyma çeşidine rastlamak mümkün. Aşağıda 101 kıyma fiyatı tablosu yer almaktadır. Bu sayede markete uğramadan önce fikir sahibi olabilir ve bütçenizi daha doğru ayarlayabilirsiniz.

ÜrünFiyat
Kombinet Dana Kıyma 400 G48,50 TL
Kombinet Dana Kuşbaşı 400 G26,90 TL
A101 kıyma fiyatları tablosu

Kıyma Fiyatları Tahmini

Herkesin bildiği üzere dünya genelinde ciddi bir enflasyon söz konusu. Ayrıca yakıt ve nakliyat masrafları da önemli ölçüde arttır. Durum böyle olunca gıda ürünleri de olumsuz etkilendi. Pek çok markette beklenenden yüksek zamlar meydana geldi. Özellikle 2022 senesinde sürekli zam haberleriyle karşılaşır olduk. Fakat 2023 yılında ortalık biraz daha duruldu.

Popüler market zinciri A101, et ve kıyma ürünlerini uygun fiyatlarla sunuyor. Son zamanlarda ülkemizde birçok ürüne zam geldiği kaçınılmaz bir gerçektir. Bu nedenle tüketiciler uygun fiyatlı ürünler aramak istiyor. Uygun fiyatlı ürünler bulmak ve satın almak isteyen tüketiciler için en ideal seçeneklerden biri A101 marketler oluyor. Gıda alanında birçok ürünün fiyatı sürekli değişmektedir.

Genel olarak fiyatlar diğer marketlerle aynıdır veya ufak bir fiyat farkı vardır. En popüler A101 marketlerinde güncel et ve kıyma fiyatları diğerlerine göre biraz daha uygundur. A101 mağazasından satın alacağınız kıymada aranacak en önemli şeylerden biri son kullanma tarihidir. Son kullanma tarihi geçmiş bir ürün aldığınızda kıyma koku yapacaktır. 

İlginizi çekebilir;

5/5 - (1 vote)
Avatar

By

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1