Black Ram Viski FiyatlarıPin

Son zamanlarda Black Ram Viski Fiyatları konusu oldukça aratılmaya başlanmıştı. 2023 yılana girmemizle beraber; black ram viski 100 lük fiyatıblack ram viski 1 litre fiyatı ve black ram viski 70 lik fiyatı ne kadar oldu bunları bahsedeceğiz.

Black Ram viskisinden biraz bahsedecek olursak; berrak su, yumuşak tat, zengin renk ve gururlu karakter sloganıyla ilk olarak Bulgaristan’da üretilmeye başlanmış viski markaları arasındadır. Özellikle yumuşak içimiyle ön plana çıkmaktadır. Türkiye’de de aktif olarak satılmaktadır.

Black Ram Viski Fiyatları 2023 Türkiye

Sizlere bu kısımda Türkiye Black Ram viskinin güncel satış fiyatlarını paylaşacağız. Hemen aşağıdaki tablo sadece Türkiye Black Ram viski fiyatlarını kapsamaktadır ve fiyatlar 2023 Haziran ayı itibariyle güncel fiyatlardır.

Türkiye – Black Ram Viski TürleriFiyatları
Black Ram viski 20’lik fiyatı340₺
Black Ram viski 50’lik fiyatı550₺
Black Ram viski 70’lik fiyatı775₺
Black Ram viski 100’lük fiyatı950₺

Black Ram Viski Fiyatları 2023 Türkiye

Yukarıda göreceğiniz üzere Türkiye’de Black Ram viski fiyatlarının güncel verilerini görebilirsiniz. Bu fiyatlar Haziran 2023 itibari ile güncel satış fiyatlarıdır.

Black Ram Viski Fiyatları 2023 TürkiyePin
Black Ram Viski Fiyatları 70’lik 100’lük ve 1LT

Bulgaristan Black Ram Viski Fiyatları

Sizlere bu kısımda Bulgaristan Black Ram viskinin güncel satış fiyatlarını paylaşacağız. Hemen aşağıdaki tablo sadece Bulgaristan Black Ram viski fiyatlarını kapsamaktadır ve fiyatlar 2023 Mart ayı itibariyle güncel fiyatlardır.

Bulgaristan – Black Ram Viski TürleriFiyatları 2023
Black Ram viski 200 ml fiyatı4 Leva
Black Ram viski 1 litre fiyatı16 Leva
Black Ram viski 700 ml fiyatı13 Leva

Bulgaristan Black Ram Viski Fiyatları 2023

Asıl üretim yeri Bulgaristan olan Black Ram viskiler; Rodope dağının doğal kaynak özü, altın kökenli arpa, damıtılmış öz malt alkol ve gren damlası karışımı olarak özel bir şekilde üretilmiştir.

Black Ram Viski Nerelerde Satılır?

Daha önce aramış ve Black Ram viskiyi satan bir yer bulamamış olabilirsiniz çünkü her marketlerde satılmamaktadır. Bazı Migros marketlerde bulabilir veya sosyal medya hesaplarından özellikle Facebook ve Instagram üzerinden “Black Ram Viski” yazarak aratın. Birkaç adet satış yapan hesap çıkacaktır bunlardan size güvenilir gelenlerden viski siparişi verebilirsiniz.

Black Ram Viski Nerelerde Satılır?Pin
Black Ram Viski Fiyatları 70’lik 100’lük ve 1LT

Son zamanlarda çıkan bir duyum ise Tüm Migros marketlere Black Ram viskilerin geleceği yönündeydi, umarız gelir ki sosyal medya ile uğraşmayız en azından.

Aktif olarak Black Ram viskileri;

  • Tekel bayii
  • Edirne tekel
  • Free shop
  • İstanbul tekel bayileri ve eğlence mekanları
  • Bursa barlar ve tekel bayiiler

üzerinden satın alabilirsiniz. Ama unutmamanız gereken bir konu var Black ram viski fiyatları bu bayiilerde değişkenlik gösterebilir.

Black Ram Viski Kullananların Yorumları

Daha önce Black Ram viski içen / kullanan kişilerin yorumlarını da sizler için derledik. Aşağıdaki yorumlar sayesinde içmek istediğiniz Black Ram viski hakkında tüm detayları öğreneceksiniz

arkadaş çok övdü, 9 tl’ ye 200 ml viski dedi, al dene dedi. dün gece denedim. ilk yudum, ağızdaki tadı vs. tamam viski, sıkıntı yok; yalnız yuttuktan bir 10 saniye sonra ağzınızda sanki paslı bir demir yalamışsınız gibi bir tat kalıyor. o tat varken içilmez bence bu. (çocukken demir yalardık oradan biliyorum)

Yukarıdaki yorum 2014 tarihinde yapılmış ve biz şu an 2023 yılındayız. Arada 9 sene var fakat güncel satış fiyatı 200₺ – 9 yıl arada Black Ram viskiye 191₺ zam gelmiş ?

iyi bir viski içicisi olmamama rağmen bizim viskimiz türk viskimiz ankara viskisi evimden hiç eksik olmazdı..

Black Ram viskiyi evinden eksik etmeyen, sevdiğini belirten bir viski sever kullanıcı.

Black Ram Viski Kullananların YorumlarıPin
Black Ram Viski Fiyatları 70’lik 100’lük ve 1LT

Black Ram Viski Özellikleri

Black Ram viskiyi öne çıkaran en önemli özelliklerden birisinin yumuşak içime sahip olması olduğunu söylemiştik. Viski severlerin Black Ram viskisini tercih etmesinin sebepleri hem yumuşak içim hemde sert içim olarak varyasyonlu viskiler üretmesidir. Bu sebeplede Türklerinde dikkatini kendi üzerinde çekmektedir.

https://youtu.be/BQv8s1uZKWQ
black ram viski fiyatları

Black Ram Viski Sık Sorulan Sorular

Black Ram viski alkol oranı nedir?

Black Ram viskilerin hepsinde sabit %40 oranında alkol bulunmaktadır. Bu da gecenin çok güzel geçeceği anlamına geliyor ? Black ram viski alkol oranlarını kaçırmadan içerseniz tadını daha çok alabilirsiniz.

Black Ram viski nerenin?

Black ram viski nerenin sorusunun cevabı; Black Ram viskiler Bulgar menşeilidir ve Bulgaristan’da üretilmektedir. Türkiye’ye getirilip satışı da yapılmaktadır.

Black Ram nasıl bir viski?

Black Ram nasıl bir viski sorusunun cevabı; hem sert hem yumuşak içimiyle insanları kendisine doğru çeken ve Bulgaristan’da üretilen viski markasıdır.

Black Ram viski sarhoş eder mi?

Evet eder fakat kaçıncı kadehten sonra sarhoş edeceği bünyeden bünyeye göre değişmektedir. Ortalama olarak 3 kadehten sonra Black Ram viski sarhoş etmektedir.

Black Ram viski kaç yıllık?

Black Ram viskinin sert içimleri minimum 3 yıllık, yumuşak içimleri ise minimum 1 yıllıktır.

Black Ram Viski Fiyatı Zamlandı Mı?

Güncel fiyat tablosuna baktığımızda Black Ram viskiler 2023 yılının başı itibari ile %35 oranında zamlanmıştır.

Bilgilendirme

Bu içeriğimiz sizlere son zamanlarda oldukça fazla Black Ram Viski Fiyatları konusu aratıldığı için rehber niteliğinde hazırladık. Malum fiyatlar ani olarak yükselişe geçebildiğinden dolayı her an değişebilir. Bu sebeple ilgili sizlerle paylaştığımız fiyatın daha değişik olduğunu düşünüyorsanız mutlaka yorumlar kısmından bizlere belirtebilirsiniz. Esenliklerle kalın!

Black Ram viski resmi web sitesi: https://blackramwhisky.com/

4.3/5 - (3 votes)
Avatar

By ezgi

Selamlar, bu blogda kullanıcıların çokça arattığı ve merak ettiği içerikleri üretiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1