Cinsel Emoji Anlamları

Cinsel Emoji Anlamları Nedir? Mobil teknolojinin gelişimiyle hayatımıza giren emojiler birçok alanda bir şeyleri üstü kapalı ve kolay yoldan ifade etmek amacıyla kullanılır.

Cinsel Emoji Anlamları

Emojilerin yaygın olarak kullanıldığı alanlardan birisi de cinsel içerikli mesajları iletmektir. Dolayısıyla hal böyle olunca cinsel emoji anlamları merak edilen konular arasında yer alıyor. En yaygın kullanılan cinsel emojiler aşağıdaki gibi sıralanabilir;

 • Şeftali,
 • Kiraz,
 • Patlıcan,
 • Muz,
 • Salata,
 • Mükemmel İşareti,
 • Barış Emojisi,
 • Sosisli Sandviç,
 • Damlacık,
 • Dudak,
 • 69 sayısı,
Cinsel Emoji AnlamlarıPin
Cinsel Emoji Anlamları

Yukarıdaki sayılan emojiler en çok kullanılan özellikle WhatsApp, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya araçlarında yaygın olarak kullanılan emoji çeşitleridir.

Şeftali

Listenin birinci sırasında yer alan şeftali emojisi günümüzün en çok kullanılan cinsel emojileri arasında bulunuyor. Emoji farklı anlamlarda kullanılsa da genellikle bayanların kalçasını belli etmek amacıyla kullanılıyor. Özellikle bu emoji dudak emojisiyle birlikte kombinasyon şeklinde kullanılır.

Kiraz

Bayanların göğüslerinin güzelliğini ifade etmek amacıyla kullanılan emojilerden birisi de kiraz emojisi olarak karşımıza çıkıyor. Emoji özellikle erkekler tarafından kadınlara atılan emojilerden birisidir. Dudak emojisiyle birlikte atılarak da kullanılıyor.

Patlıcan

Cinsel emojiler arasında anlamı en ilginç olanlardan birisi de patlıcan emojisi olarak biliniyor. Emojinin anlamsız olsa da genellikle kadınlar ve erkekler tarafından erkek penisini ifade etmek amacıyla kullanıldığı biliniyor. Patlıcanın büyük olması erkeklerin penisinin büyüklüğünün simgelenmesini sağlıyor.

Muz

Erkek cinsel organını ifade etmek amacıyla kullanılan emojilerden birisi de elbette ki muz emojisidir. Patlıcan emojisine oranla daha fazla kullanılan muz emojisi erkeklerin penisini ifade etmek amacıyla kullandığı cinsel emojilerdir. Emojinin farklı anlamları da bulunuyor. Aynı zamanda farklı cinsel pozisyonları ifade etmek amacıyla kullanıldığını da bilmekteyiz.

Salatalık

Muz ve patlıcan kadar olmasa da erkekler tarafından kadınlara atılan emojiler arasında salatalık emojilerinin de yaygın olduğunu gözlemleyebilmekteyiz. Erkeklerin cinsel organını temsil eden salatalık emojisi son zamanlar sık sık kullanılıyor.

Mükemmel Emojisi

Cinsel emojiler arasında son günlerin en çok tercih edilen ve yeni yeni kullanılan emojileri arasında mükemmel emojisi yer alıyor. Emojinin cinsel birlikteliği simgelediği ve cinsel ilişkiye girmeyi temsil ettiği bilinir. Erkekler ve kadınlar tarafından birbirine atılan en yaygın emojiler arasında bulunuyor.

Barış Emojisi

Barış emojisi erkekler tarafından kullanılan ve vajina anlamına gelen emojilerden birisidir. Bayanlarda aynı zamanda barış emojisinin mastürbasyon anlamına da geldiğini bilmekteyiz. Dolayısıyla farklı anlamları bulunan bir emoji olarak karşımıza çıkıyor.

Sosisli Sandviç

Erkek cinsel organını temsil eden emojiler arasında sosisli sandviç emojisi de bulunuyor. Fakat muz, patlıcan ve salatalık emojilerine nazaran daha az kullanıldığı biliniyor. Özellikle farklı ülkelerde yaşayan farklı kültürlere sahip bireyler erkek cinsel organını Hot-Dog sosisli sandviç emojisiyle ifade ediyor.

Cinsel Emoji AnlamlarıPin
Cinsel Emoji Anlamları

Damlacık

Orgazmı temsil eden emojilerden birisidir. Birisinin cinsel isteğini karşı tarafa anlatmak amacıyla kullandığı emojidir. Aynı zamanda mastürbasyon anlamına gelen emoji çeşitleri arasında bulunuyor.

Dudak

Birçok anlama gelen emoji çeşitlerinden birisi de elbette ki dudak emojisi olarak ön plana çıkıyor. Emoji genellikle kadınlar tarafından erkeklere atılır. Dolayısıyla erkekler bu emojiyi kadınlara nazaran oldukça düşük seviyelerde kullanılıyor. Bunun yanında öpücük anlamına ve sevişme isteği gibi anlamlara da dudak emojisi geliyor.

69

69 işareti adından anlaşılacağı üzere cinsel pozisyon anlamına gelen emojidir. Bu emoji hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılan emojiler arasındadır.

31

31 sayısı emojisi erkek mastürbasyonu ifade eden emoji olarak bilinir.

Dikkatinizi Çekecek diğer yazımıza da göz atabilirsiniz. Mavi Tik Emoji Kopyala ☑️ Instagram, Twitter ve Tiktok

İçeriği oyla

Yorum yapın

1