Desmont Kullananlar Yorumları, Yan Etkileri ve FiyatPinDesmont Kullananlar Yorumları, Yan Etkileri ve Fiyat

Son zamanlarda Desmont kullananlar yorumları sorunu merak eden büyük bir kitle oluştu. Bu sebeple sizlere desmont kullananların yorumları başta olmak üzere desmont fiyatı ve ne işe yarar ve desmont yan etkileri gibi konularda rehber niteliğinde bu içeriğimizi sunuyoruz.

Desmont Ne İşe Yarar?

Desmont 5 10 mg ilacı, doktorlar tarafından alerjik rinit ve bu hastalıkla beraber gelen astım problemleri görüldüğü taktirde reçete edilmektedir. Doktorun önerisinde göre belirli doz kullanımı vardır. Bu dozu aşmadan Desmont ilacını kullanmanız gerekmektedir. İki farklı etken madde barındıran Desmont ilacının etken maddeleri; birisi Desloratidin diğeri ise Montelukasttır.

Desmont Yan Etkileri Nelerdir?

Desmont ilacının kullanımı sonrası aşağıda bulunan yan etkilerden herhangi birisi sizde de görülebilir, bunların olmaması için doktor bilgisi dahilinde doktorunuzun önerisi kadar kullanım yapın. İşte o yan etkiler;

 • Halüsilasyon görme
 • Ani nöbet geçirme
 • Ani kalp çarpıntıları ve ritim değişikliği
 • Baş dönmesi
 • Ağız kuruması
 • Baş ağrısı
 • Gereksiz sinirlilik
 • Hazımsızlık
 • Uykusuzluk
 • Mide bulantısı
 • Kusma
 • Kas ağrıları ve
 • Bitkinlik

gibi Desmont yan etkileri sizde de görülürse derhal doktorunuza danışınız.

Desmont Fiyat 2023

Son zamanlarda merak edilen sorulardan bir diğeri astım rahatsızlığında kullanılan Desmont fiyatı 2023 ve desmont alerji ilacı fiyatı konusu idi. İşte Desmont ilacının güncel fiyatı 105.37₺ olarak KDV dahil eczanelerden satın alabilirsiniz.

Desmont Kullananlar YorumlarıPin

Desmont Kullananlar Yorumları Nelerdir?

Desmont ilacını kullanmadan önce tedirgin olan veya merakından Desmont kullananların yorumları konusunu merak eden kullanıcılarımız için işte o deneyimler;

? denizdeniz – alerjiye iyi geldiği doğru fakat hayat karartan ilaç. o kadar insanı aptallaştırıyor ki, ne çalışabiliyorsunuz ne başka bir şey. çok kötü yan etkileri var. hayatımda hiç 1,5 sayfa yan etkilerini anlatan başka bir ilaç görmemiştim. ilk desmont oldu..

? tayaksify – sinüzitim olduğu için aile hekiminin verdiği ilaç. bunu yatmadan önce bir doz aldığımda feci rahatladığımı hissediyorum. tek kötü yanı hemen etki etmiyor ama iki üç gün arka arkaya kullandığımda sinüsler açılıyor baş ağrılarım geçiyor bebek gibi oluyorum. bende uyku hissi yapmıyor ama deliksiz uyumamı sağlıyor. çok tşkler doktor.

? 0m3r – hayatta görmediğim kadar kadar rüyayı bana 2 günde gösterten ilaç. eğer kitap yazmak istiyor fakat ilham gelmiyorsa bu ilacı bir deneyin derim çok güzel kafası var 😀 . her gece fantastik bir yolculuk sizleri bekliyor.

gibi yorumları forum sitelerinden sizler için ayıkladık. Desmont kullananların yorumları konusunda ise kullanmadan önce mutlaka prospektüs dosyasını okuyup ondan sonra ilacı doktorunuzun önerdiği dozda kullanmaya başlayabilirsiniz.

desmont antidepresan mı?

hayır desmont ilacı antidepresan değildir. astım hastaları için doktorlar tarafından reçete edilen bir ilaçtır.

desmont aile hekimi yazabilir mi?

evet desmont ilacını mahallenizde bulunan sağlık ocağına giderek aile hekiminize yazdırabilirsiniz.

desmont reçetesiz alınır mı?

hayır, desmont ilacı için mutlaka reçeteye sahip olmanız gerekmektedir.

desmont kilo yapar mı?

hayır, aksine iştahınızı açan bir ilaçtır. yani rahatlıkla kullanabilirsiniz.

YouTube video

Desmont – Yasal Uyarı

Sizlere bu yazımızda sadece Desmont ilacı hakkında ne işe yarar, yan etkileri nelerdir, desmont kullananlar yorumları ve fiyatı hakkında bilgi verdik. Kullanmanızı özendirmeyiz. İlaçlarınızı mutlaka doktor kontrolünde kullanmalı ve kullanmayı bırakmalısınız.

İlginizi Çekebilir;

Kaynak: https://eksisozluk.com/desmont–2840557?p=2 kullananların yorumları alınırken ekşi sözlükten faydalanılmıştır.

5/5 - (5 votes)
Avatar

By ezgi

Selamlar, bu blogda kullanıcıların çokça arattığı ve merak ettiği içerikleri üretiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1