Geforce Now Fiyatı Ne Kadar?PinGeforce Now Fiyatı Ne Kadar?

Geforce Now Fiyatı Ne Kadar?

Oyun oynamayı seviyorsanız ve bu sevginizi her türlü devam ettirmek istiyorsanız sizlere bu konuda yardımcı olacak pek çok platform vardır. Bu platformlardan biri de Geforce Now’dır. Geforce Now ülkemizde oyun oynamayı seven kişilere büyük bir kolaylık sağlamakta ve bu kolaylık sayesinde de oyun oynamayı sevenleri memnun etmektedir.

Geforce Now sayesinde NVIDIA’nın sunduğu bulut tabanlı oyun deneyimini ülkemizde de kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Oyun oynamak için yüksek hızlı internetinizin olmasını istiyorsanız ve bu internete de verecek paranız yoksa eğer Geforce Now sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Sizler de bu yardımdan faydalanmak isterseniz tabi ki de Geforce Now hizmetine ihtiyacınız gerekecektir. Bu hizmetten yararlanmak için de belli bir miktar para ödemeniz gerekecektir. Peki, oyun oynamanıza yardımcı olacak Geforce Now fiyatı ne kadar olmaktadır?

Geforce Now Fiyatı Ne Kadar? Türkiye FiyatıPin
Geforce Now Fiyatı Ne Kadar? Türkiye Fiyatı

Türkiye’de Geforce Now Fiyatı

Oyun oynamayı seviyorsanız mutlaka oyun oynayacak bir bilgisayarınız da vardır. Sahip olduğunuz bilgisayar ise her yeni çıkan oyun için uyumlu olmayabilir. İşte bu noktada bilgisayarınızın uyumlu olmama sorununu çözmek için Geforce Now hizmeti sizlerle birlikte olacaktır. Sizler de bu hizmetten yararlanarak eski bilgisayarınızdan bile yeni oyunları oynayabilirsiniz. İstediğiniz oyunları oynamak için de tek yapmanız gereken Geforce Now ücretini ödemek olacaktır. Ülkemizde Geforce Now hizmetini GamePlus servis etmektedir onun resmi sayfasına ve resmi fiyatlandırmasına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Geforce Now’ın faydaları düşünüldüğünde Geforce Now fiyatı ne kadar sorusunun cevabı aranmaktadır.
  • Bu sorunun cevabı ise bir aylık Premium paketi için 140 TL olmaktadır.
  • Aylık değil de üç aylık Premium paketi satın almak isterseniz 300 TL, altı aylık Premium paketi satın almak isterseniz de 520 TL ödemeniz gerekmektedir.

Uygun Fiyatlı Geforce Now ile Oyunlarınıza Devam Edin

Geforce Now ile birlikte oyunların kalitesinden ödün vermeden oyun oynamaya devam edebilirsiniz. Hızlı internetiniz yoksa ve mevcut bilgisayarınız yeni oyunların kalitesi için uygun değilse tüm bu sorunları Geforce Now ile çözerek sizler de oyununuzu oynamaya devam edebilirsiniz. Size sunulan bu hizmet sayesinde de her zaman oyun oynamanın tadını çıkarmaya en iyi şekilde devam etmeyi başararak oyunlarınızı asla kesmek zorunda da kalmamış olursunuz.

İlginizi çekebilir;

İçeriği oyla
Avatar

By ezgi

Selamlar, bu blogda kullanıcıların çokça arattığı ve merak ettiği içerikleri üretiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1