Karısından Soğuyan Erkek BelirtileriPinKarısından Soğuyan Erkek Belirtileri

Son zamanlarda birçok sebepten dolayı karısından soğuyan erkek belirtileri konusu oldukça merak edilmiştir. Bizde eşlerinden soğuyan erkeklerin nedenlerini bu içeriğimizde detaylarıyla sizlerle paylaşacağız.

Kadınların ve erkeklerin arasında başlayan büyük aşkın alevleri bir süre sonra bazı sebeplerden dolayı sönebiliyor veya körlenebiliyor. Bu sebeple aranızdaki ilişkiyi güçlü tutmak en büyük etken aksi taktirde maalesef ayrılıkla sonuçlanabiliyor. Kadınların merak ettiği konular aslında karısından soğuyan erkek belirtileri oldukça fazla. Çünkü eşlerinin onlardan soğuduklarındaki davranışlarını çok merak ediyorlar. Bizde bu sebeple bu konuyu detaylıca kaleme aldık.

Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri Nelerdir?Pin

Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri Nelerdir?

Karısından soğuya erkek belirtileri sorusunun başında eşlerinin farklı birisiyle beraber olma durumu vardır. Eğer eşiniz sizden daha iyi bir kadın bulduysa sizden soğuyabilir. Bunun tek çözümü kendinize daha çok çeki düzen vermeniz ama biz o adamdan ayrılmanızı öneririz.

Eşinizin sizden soğuma sebeplerini sizlerle paylaşacağız, bu konuyu dikkatli okumanızı öneririz. Sonunda ayrılık olabilen konular olduğu için kimsenin yuvasının yıkılmasını istemeyiz. O yüzden karısından soğuyan erkeklerin belirtileri yazımızı okurken dikkatle okumanızı rica ederiz.

Eşiniz sizinleyken ilgi göstermiyor mu?

Eşinizle evde veya herhangi bir mekanda beraberken size ilgi göstermiyorsa, kafası sürekli telefona gömülüyse veya kısa kısa cevaplar veriyorsa muhtemelen o gün kötü bir gün geçirmiş olabilir. Kafasını kurcalayan bazı sorular olabilir. Ama sık sık sizinle beraberken farklı şeylerle ilgileniyor, size ilgi göstermiyorsa o zaman sizden soğumuş olabilir.

Sizi eleştiriyor mu?

Çoğu zaman özellikle dış görünüşünüzden dolayı sizi eleştiriyorsa muhtemelen sizden soğumuş olabilir. Bunun sebebi erkeklerin farklı birisi ile beraber olması olabilir. Eşiniz size güzel övgüler söylemek yerine kötü kötü eleştiriyorsa bir problem kesinlikle vardır. Ona neden böyle yaptığını sorabilirsiniz. Eğer mantıklı bir cevabı yoksa o ilişkiyi sonlandırmanızı tavsiyemizdir.

Cinsel hayattan uzak mı?

Eşinizle olan cinsel hayatınızın durumunu sorgulayın. Eğer eskisi kadar hevesli ve istekli değilse çok yüksek ihtimalle sizden başka birisiyle beraber oluyor olabilir. Belki yanılıyor olabilirsiniz ama çok yüksek ihtimalle maalesef böyle. Onu biraz takip edebilirsiniz eğer hayatında sizden başka birisi varsa, o ilişkiyi sonlandırmanızı öneririz.

Aradığınızda ulaşamıyor musunuz?

Eşinizi aradığınızda ona ulaşabiliyor musunuz? Cevabınız hayırsa ve sürekli sizi erteliyor, toplantılarım var, araba kullanıyorum gibi bahaneler üretiyorsa sizden soğumuş olabilir. Whatsapp üzerinden son görülmesine bakabilirsiniz, whatsappa girdiği halde sizin mesajlarınıza bakmıyorsa sizden soğumuş olabilir.

Eşiniz size zaman ayırmıyor mu?

İlişkide en önemli konulardan biriside eşlerin birbirlerine ilgi göstermesidir. Bu sebeple eşiniz size ne kadar zaman ayırıyor, ne kadar ilgi gösteriyor detaylıca düşünün. Eğer yeteri kadar zaman ayırmayıp size ilgi göstermiyorsa maalesef eşiniz sizden soğumuş olabilir.

Son zamanlarda ekonomik problemlerden dolayı aile yapıları sarsılmış durumda. Bu sebepten eşiniz aile ekonomisinin hesabını yaparken canı sıkılabilir, morali bozulabilir. Artık ev geçindirmek eskisi kadar kolay değil ne yazıkki bir şeye para harcarken çok düşünüyorlar. Bu hesap kitap zamanında maddi problemler olması da karısından soğuyan erkek belirtileri arasında maalesef yer alıyor. Eğer bu sebepten dolayı eşiniz soğuk davranıyorsa onun yanında olmalı, ona destek çıkmalısınız.

Bu yazımızda sizlere detaylıca bu konu üzerinde bilgi verdik, umarım açıklayıcı olmuştur. İlginizi çekebileceğinizi düşündüğümüz içerikler;

5/5 - (3 votes)
Avatar

By ezgi

Selamlar, bu blogda kullanıcıların çokça arattığı ve merak ettiği içerikleri üretiyorum.

7 thoughts on “Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri 2023”
  1. Karısından soğuyan erkekler genellikle üzgün, kızgın ve karamsar olurlar. Bunun yanı sıra, sosyal ilişkilerinde çekingenlik ve uzaklaşma, çabuk sinirlenme ve öfke patlamaları, uyku bozuklukları, anksiyete ve depresyon gibi duygusal ve ruhsal sorunlar ortaya çıkabilir. Ayrıca, erkeklerin karılarından soğumalarının ardından, kendilerine güvenleri azalır ve işlerinde başarısız olma riski artar. Bu durumda, erkeklerin kendilerine yardım etmesi ve durumlarını iyileştirmesi için, profesyonel destek almaları önerilir.

  2. Karısından soğuyan erkeklerin genellikle duygusal olarak kapanık, üzgün ve sıkıntılı hale geldiği gözlemlenir. İlişkilerindeki sorunlarını çözmek için çaba göstermezler ve konuşmak istemezler. İletişimleri kötüleşir ve aralarındaki mesafe artar. İşleriyle ilgili daha fazla zaman geçirmeye başlarlar ve arkadaşlarıyla vakit geçirmekten uzak dururlar. İçe kapanık olurlar ve sosyal etkinliklere katılma istekleri azalır. İlişkilerindeki sorunların farkında olmaktan kaçınırlar ve kendilerini suçlamaya başlarlar. Zaman zaman çok üzgün ve kendini kötü hissetmeye başlarlar.

  3. Eşimin benimle vakit geçirirken ilgisini çekmek için ona şaşırtıcı veya ilginç şeyler söylemeye çalışıyorum. Onu güldürmek, onunla konuşmak ve onu önemli hissetmesini sağlamak için elimden geleni yapıyorum. Ayrıca, onu küçük sürprizlerle şaşırtmaya çalışıyorum ve ona duygusal destek veriyorum. Böylece, onu daha fazla ilgilendirebiliyorum ve aramızdaki bağı güçlendirebiliyorum.

  4. Hayır, beni eleştirmiyor. Benim fikrim, herkesin kendi fikrini özgürce ifade etmesi ve kendi görüşlerini açıkça paylaşmasıdır. Herkesin farklı fikirleri olabilir ve bunların karşılıklı saygı ile tartışılmasını destekliyorum.

  5. Cinsel hayat, kişinin kendine ve başkalarına ifade ettiği özel bir duygu ve arzu olarak önemlidir. Ancak, herkesin kendi cinsel hayatı ile ilgili tercihleri olabilir ve bazıları cinsel hayattan uzak durmak isteyebilir. Bu durumu, kişinin kendi özgür iradesi ile kendi cinsel hayatının kontrolünü elinde tutması olarak değerlendiriyorum. Böylece, kişi kendi cinsel hayatının kimseye karşı sorumluluğunu üstlenir ve bunu kendi tercihleri ile yönetir.

  6. Bu duruma tepki olarak, öncelikle aradığımız bilgilerin nereden geldiğini veya nereden bulunabileceğini araştırmak olabilir. Eğer aradığımız bilgileri bulamıyorsak, aynı konuyla ilgili başka bir kaynak arayışına girmek veya bir profesyonel yardım almak da seçenekler arasında olabilir.

  7. Eşiniz zaman ayırmıyorsa, bu çok kötü bir durumdur. Genellikle insanlar bu durumu çok kötü bulur ve eşinizin sizin için daha fazla zaman ayırmasını isterler. Ayrıca, eşinizin size karşı olan sevgisini ve saygısını sorgulamaya başlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1