Opemin Kullananlar YorumlarıPinOpemin Kullananlar Yorumları

Son zamanlarda birçok kişi tarafından Opemin kullananlar yorumları konusu oldukça merak edilmiştir. Bizde bu sebeple sizlere Opemin ne işe yarar, yan etkileri nelerdir ve Opemin Kullananlar Yorumları – 800 MG ve 1200 MG konularına değineceğiz.

Opemin Ne İşe Yarar?

Çocuklarda okuma ve yazma zorluğu problemlerinin tedavisinde, kas sistemi ağrılarında, baş dönmesinde ve denge bozukluklarında doktorlar tarafından reçete edilmektedir.

Opemin Kullananlar Yorumları - 800 MG ve 1200 MGPin

Turuncu renkli yapısıyla Opemin 800 mg bir kutu içerisinde 30 adet tablet ile ve Opemin 1200 mg yine aynı şekilde 30 adet tablet ile satılmaktadır. Ayrıca Opemin ilacı kortizol içermemektedir. Reçetesiz satılmamaktadır ve yalnızca uzman doktorlar tarafından reçete edilebilmektedir. İlacın ücret SGK tarafından ödenmektedir.

Bilmeniz Gerekenler;

 • 8 yaşından ufak çocuklarda kullanılmamalıdır.
 • Doktorunuzun verdiği ritimde kullanın, fazlası çok sağlıksızdır.
 • Son zamanlarda böbrek ile ilgili problemleriniz varsa kullanmayın.
 • Son zamanlarda beyin kanaması geçirdiyseniz kullanmayın.

Opemin Yan Etkileri

Opemin ilacının kullanımına bağlı birçok yan etkisi vardır. İşte Opemin yan etkileri;

 • baş ağrısı,
 • mide bulantısı,
 • uyku hali,
 • baş dönmesi ve kusma
 • solunum güçlüğü,
 • uyuşukluk,
 • halsizlik

gibi problemler bulunuyor. Eğer sizde yukarıda sıraladığımız yan etkilerden herhangi birisi varsa mutlaka doktorunuza danışın.

YouTube video

Opemin 800 Kullananlar Yorumları

Opemin 800 ilacını daha önce kullananların yorumlarını sizler için bu alanda listeleyeceğiz, aşağıdaki yorumlar daha önce Opemin 800 Kullananlar Yorumları içermektedir.

Çocuğumdaki konuşma bozukluğu sebebiyle aldık bu ilacı, hafiften bi düzelme var gibi ama inşallah tam düzelicek yavrum.

Sağlık ocağından ağrı kesici diye aldım ağrıdan çok başımı döndürdü. Yan etkilerinde de içeriyormuş çok kötü yaptı beni. Kullanmadan önce mutlaka dikkat edin.

Opemin ilacını yakınımın tavsiyesi üzerinden ondan alarak denedim ama büyük hata ettim. Sadece biraz başım ağrıyordu şimdi ağrının şiddeti arttı ve midem bulanıyor leş gibi çok fena oldum.

opemin 800 kullananlar yorumlarıPin

Yukarıda sizler için gerçek Opemin 800 kullananlar yorumlarını paylaştık. Bu ilacı doktor gözetiminde kullanmanızı şiddetle öneririz. Aksi durumda ciddi problemler doğurabilir.

Opemin 1200 Kullananlar Yorumları

Opemin 1200 ilacını daha önce kullananların yorumlarını sizler için bu alanda listeleyeceğiz, aşağıdaki yorumlar daha önce Opemin 1200 Kullananlar Yorumları içermektedir.

uzun süre kullandığım ilaçtır Opemin 1200. renkli rüyalar, denge sistemimde gelişmeler yaşattı güzel olduğuna inanıyorum ben 😀

yaşlıların yaygın olarak kullandığı bu ilkaç , zihni etkileyen ilaçlardan birisidir. bunama başlangıcında işe yaradığı tarafımdan ve doktorlar tarafından gözlemlenmiştir.

uyanıklığı arttıran zaman zaman ajitasyonu arttırabilen, nöbet eşiğini düşüren merkezi sinir sistemi ilacı.

Yukarıda sizler için gerçek Opemin 1200 kullananlar yorumlarını paylaştık. Bu ilacı doktor gözetiminde kullanmanızı şiddetle öneririz. Aksi durumda ciddi problemler doğurabilir.

Opemin İlaç Fiyatı 2023

Güncel olarak Opemin ilacı eczanelerde 2023 Ocak itibariyle KDV dahil 55.52₺ den satılmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

Yasal Uyarı

Sizlere bu yazımızda sadece Opemin ilacı hakkında ne işe yarar, yan etkileri nelerdir, Opemin kullananlar yorumları ve fiyatı hakkında bilgi verdik. Kullanmanızı özendirmeyiz. İlaçlarınızı mutlaka doktor kontrolünde kullanmalı ve kullanmayı bırakmalısınız.

4.7/5 - (4 votes)
Avatar

By ezgi

Selamlar, bu blogda kullanıcıların çokça arattığı ve merak ettiği içerikleri üretiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1