Samsung Galaxy A54 5G İncelemePinSamsung Galaxy A54 5G İnceleme

Galaxy A54 5G‘nin Türkiye’de çok satmasına muhtemel gözüyle bakılıyordu. Merakla beklenen ürüne dair görseller paylaşıldı. Tüketicilerin ilgi odağı haline gelen Galaxy A54 5G, aktarılan bilgilere göre 16 Mart tarihinde bir lansmanda tanıtılacak. Akıllı telefon denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri olan Samsung, sızıntılara göre 16 Mart’ta büyük bir lansman gerçekleştirecek. Son zamanların en çok araştırılan akıllı telefonları bu lansmanda karşımıza çıkıcak. Ayrıca bu telefon ülkemizde bir hayli popüler olan Galaxy A30 ve A50 serisinin yenü üyeleri olarak sunulacak. Aşağıdaki görseller sayesinde Galaxy A54 5G inceleme fırsatı bulacaksınız.

Galaxy A54 Görselleri

Samsung Galaxy A54 5G İncelemePin
Samsung Galaxy A54 5G İnceleme

Elde edilen bulgulara göre teknoloji devi Samsung, internet sitelerini güncelledi ve ürünü daha şimdiden göstermeye başladı. Galaxy A54‘ün render görselleri ve bazı teknik özellikleri aslında çoktan sızdırılmıştı. Firmanın son hamlesi, telefonla ilgili ilk resmi gelişme olarak kabul ediliyor.

Galaxy A54 GörselleriPin
Galaxy A54 Görselleri

İnternette ortaya çıkan görseller, akıllı telefon tutkunlarının merakla beklediği A54 5G’nin çerçevesiz kamera tasarımına sahip olacağını gösteriyor. En dikkat çekici nokta ise telefonun çerçevesi oldu. Çerçevenin iPhone ile benzerlik gösterdiği ifade edildi. Bir başka görselde ise ürünün renk seçenekleri karşımıza çıkıyor. Ancak bu renklerden hangilerinin ülkemize geleceği henüz belli değil.

Samsung’un bu yeni ürününün tüketicilere özel bir fırsatla sunulacağı belirtildi. Bu tür söylentiler sosyal medya platformlarında artmaya başladı. Telefon ön sipariş ile alınırsa Galaxy Buds2’nin ücretsiz olarak verileceği de iddialar arasında yer alıyor. Galxy Buds 2, 1499 TL‘lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Yeni cihazın geçen seneki modeli Galaxy A53 5G olarak biliniyordu. Hatta ülkemizde büyük ilgi görmüştür. O nedenle Galaxy A54 5G‘nin de beklentilerin üzerinde bir satış performansı göstereceği söyleniyor. Fakat fiyatı ciddi manada yüksek olabilir. Bir önceki model 12.499 TL fiyatla satılıyordu. Buradan yola çıkarak bir fiyat tahmininde bulunabilirsiniz. Artan enflasyon göz önünde bulundurulduğunda tüketicileri zorlayacak bir fiyat karşımıza çıkabilir. Yakın zamanda bunu hep birlikte göreceğiz.

İlginizi çekebilir;

5/5 - (2 votes)
Avatar

By

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1