Samsung Galaxy Tab S9 Serisi Hakkında DetaylarPinSamsung Galaxy Tab S9 Serisi Hakkında Detaylar

Galaxy Tab S9 serisinin 2023 yılının ikinci yarısında tanıtılması bekleniyordu. Bahsi geçen serinin tam 3 modelden oluşabileceği iddia edildi. Ek olarak cihazların suya ve toza karşı dayanıklı olacağı belirtildi. Bu sayede Samsung, tablet alanında bir ilke imza atabilir.

Güney Kore merkezli teknoloji devi, şubat ayında tüketicilerin heyecanla beklediği akıllı telefon S23 serisi ve yeni bilgisayarları Book3’ü gün yüzüne çıkardı. Fakat bu yıl tanıtacağı farklı ürünlerde vardı. Aktarılan bilgilere göre Samsung yeni tablet modellerinden Tab 9 serisini yakında kullanıcılarla buluşturacak.

Samsung Galaxy Tab 9 serisine dair şu an edinilen bilgiler oldukça kısıtlı denebilir. Fakat son zamanlarda ortaya atılan bazı iddialar başarılı firmanın yeni tablet serisinin bazı dikkat çekici avantajlarını ortaya çıkarıyor.

3 Modelden Oluşacak

3 Modelden OluşacakPin
3 Modelden Oluşacak

İsimsiz kaynaklardan elde edilen bilgilere göre S9 ailesi, üç farklı modelden oluşacak. Bunların Galaxy Tab S9, Galaxy Tab S9+ ve Galaxy Tab S9 Ultra olacağı bildirildi. Bu muhteşem üçlü 2022 yılında piyasaya sürülen Tab S8 serisinde de karşımıza çıkmıştı. Yaşanan yeni gelişmelerde ise teknoloji devi Samsung’un artık pek çok cihazında ”Ultra” adını kullandığını görmekteyiz.

Tüm bunların yanında toz ve suya karşı dayanıklı olması adeta tüketiciler açısından göz dolduruyor. Elbette bunlar yalnızca söylentiden ibaret. Eğer gerçekse bu yeni cihazlar şirketin ilk su geçirmez modelleri olarak tarihe geçecek. Ek olarak suya dayanıklı yapısı şirketi en iyi Android tablet üretici olma yarışında bir adım daha öne taşıyacak.

Samsung Galaxy Tab S9 serisi hakkında şimdilik elde edilen bilgiler bu kadar. Firmanın 2023 senesinin ikinci yarısında etkinlik tabletleri tanıtacağını da belirtmekte fayda var. Ayrıca bomba bir söylenti daha mevcut. Aktarılan bilgilere göre Tab S9 serisi ile birlikte Galaxy Watch 6 serisi de tanıtılabilir. Daha önce Watch 5 2022 yılının Ağustos ayında tanıtılmıştı. Buradan yola çıkarak Tab S9 ve Watch 6’yı da benzer bir zamanda görme ihtimalimiz yüksek.

İlginizi çekebilir;

5/5 - (1 vote)
Avatar

By

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1