Theraflu Forte Nedir, Yan Etkileri ve FiyatıPinTheraflu Forte Nedir, Yan Etkileri ve Fiyatı

Son zamanlarda oldukça fazla aratılan Theraflu Forte Fiyat konusuna sizler için bu yazımızda değineceğiz. Bu sayede en güncel bilgilere bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda fiyat değişime uğrayan Theraflu Forte ilacı hakkında merak ettiklerinizi derledik ve bu içeriğimizi oluşturduk.

Theraflu Forte Nedir?

Etken maddesi, her bir tablette; 650 mg parasetamol, 10 mg fenilefrin hidroklorür ve 4 mg klorfeniramin maleat olan Theraflu Forte ilacının genel kullanım alanı grip ve soğuk algınlığı problemlerinin tedavisidir. Bu problemlerin beraberinde doğan ateş, baş ağrısı, kas ağrıları ve burun akıntısı gibi problemlerin de tedavisi için kullanılmaktadır.

Theraflu Forte prospektüsünü incelemek için tıklayın.

YouTube video

Theraflu Forte Yan Etkileri Nelerdir?

Grip ve soğuk algınlığında kullanılan Theraflu Forte ilacının kullanımından sonra ortaya çıkan yan etkiler aşağıdadır;

  • Mide bulantısı
  • Kusma
  • Gaz
  • İshal
  • Uyuşukluluk
  • Baş ağrısı
  • Uyuma problemi
  • Halsizlik
  • Gerginlik ve sinirlilik hissi

Not: Yukarıda bulunan problemlerden herhangi birisi sizde görülürse mutlaka doktorunuza danışınız, aksi durumda ciddi sağlık problemleri doğabilmektedir.

Theraflu Forte Fiyatı 2022Pin

Theraflu Forte Yorumlar

Theraflu forte ilacını kullanmadan önce yorumlarını merak eden birçok kişi olduğu için kullanan kişilerin yorumlarını da sizlerle paylaşmak istedik, işte Theraflu Forte ilacını kullananların yorumları;

nedense bende hiçbir zaman pek etkili olmamış, aynı zamanda buhu septil tipinde bir çeşidi de olan sarı hap.

soğuk algınlığını önlemede üstüne olmayan ilaç. hasta olunacağı hissedildiği an kullanılırsa hastalık gerçekten de teğet geçiyor. ev arkadaşım bağımlısı. onsuz yaşayamıyor. her daim evimizde bulunur kendisi..

an itibariyle kullanmaya başladığım; 650 mg parasetamol ile beni benden alıp ayakta durmamı zorlaştıran ve fakat prospektüse göre 6 saatte bir alınmasında sakınca olmamasına güvenerek yarınki dersime gitme ümidi veren ilaç.

gribi aslında yok etmeyen fakat belirtilerini yok eden ilaç. en iyi tarafı tıkalı burnunuzu açmaktadır. ayrıca gribin neden olduğu eklem ağrılarınada birebirdir.

Theraflu Forte Fiyat 2022

Son zamanlarda kışla beraber gelen hastalıklar sonucu Theraflu Forte fiyatı 2022 konusu merak ediliyordu, işte fiyat;

Theraflu Forte Fiyat 202220.03 TL

YASAL UYARI

Sizlere bu yazımızda sadece Theraflu Forte ilacı hakkında ne işe yarar, yan etkileri nelerdir ve fiyatı hakkında bilgi verdik. Kullanmanızı özendirmeyiz. İlaçlarınızı mutlaka doktor kontrolünde kullanmalı ve kullanmayı bırakmalısınız.

5/5 - (3 votes)
Avatar

By ezgi

Selamlar, bu blogda kullanıcıların çokça arattığı ve merak ettiği içerikleri üretiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1