Engelleyen Erkek Ne Zaman Engeli KaldırırPinEngelleyen Erkek Ne Zaman Engeli Kaldırır

Son zamanlarda kızlar tarafından aratılan en çok sorulardan birisi engelleyen erkek ne zaman engeli kaldırır olmuştur. Engelleyen erkeklerin illa ki bir sebebi vardır engellemek için. Bizde bu yazımızda sizlere whatsappdan, instagramdan veya herhangi bir sosyal medyadan engelleyen erkek ne zaman engeli kaldırır bunları anlatacağız.

Erkeklerin en temel engelleme sebebi başlıca konuşmak istememesidir. Ağır bir olay yaşadıktan, ciddi bir tartışma gerçekleştirdikten sonra sizinle konuşmak istemiyor olabilir. Bu onun sizi sevmediği anlamına gelmez. Burası önemli sizi sevmediğini düşünebilirsiniz ama gerçek bu. Size zarar vermemek ve sizi üzmemek için bile konuşmak istemez, engeller.

Erkekler Neden EngellerPin
Erkekler Neden Engeller

Erkekler Neden Engeller?

En baş sorumuza geldik, ayrıldıktan sonra veya aniden engelleyen bir erkek bir kızı neden engeller? eğer erkek arkadaşınız sizi durduk yere engellediyse birçok sebebi olabilir. Sevgiliniz sizi durduk yere her yerden engelleyebilir, bu içeriğimizde bu konunun tüm detaylarını paylaşacağız.

Çok dallandırılıp budaklandırılacak bir konu ama fazla uzun tutmamaya çalışacağız. Erkeklerin sizi engelleme sebepleri arasında;

  • artık sizi sevmiyor olabilir,
  • sizden daha iyi birisini bulmuş olabilir,
  • sizin hakkınızda geçmişte kötü olaylar varsa bunları öğrenmiş olabilir,
  • onun sevmeyeceği şeyler yapmış olabilirsiniz,
  • veya onu aldattıysanız ve erkek bunu öğrendiğinde hiç konuşmadan sizi engellemiş olabilir.

Aslında yukarıdaki maddeler temel maddeler, daha birçok sebepten ötürü erkek arkadaşınız sizi engellemiş olabilir.

YouTube video

Seven Erkek Engeller Mi?

Seven erkek engeller mi sorusunu da oldukça merak eden kişiler olduğunu farkettik. Evet seven erkekte engeller, ama bu durum çok farklı sebeplerden olabilir. İşte o sebepler;

  • Ailesi izin vermiyor olabilir,
  • Size vakit ayıramadığı için olabilir,
  • Size kendisini yakıştıramadığı için olabilir.

Bu durumda kızların yapması gereken erkeğin yanında olup ona onu sevdiğini gerçekten hissettirebilmek sizi daha da güçlendirecektir.

Erkekler Neden Engeller?

Erkeklerin neden engellediği konusunda genel bir yargıya ulaşmak zordur, çünkü her erkek farklıdır ve engellenme nedenleri kişisel, sosyal, kültürel veya psikolojik faktörlere dayanabilir. Ancak, bazı erkekler engellediği veya engellendiği hissettiği zamanlar, kendilerine güvensizlik, kendilerine veya başkalarına karşı sorumluluk duygusu, korku veya kaygı gibi duygusal reaksiyonlar yaşayabilirler. Ayrıca, erkeklerin engellendiği durumlar, toplumsal cinsiyet rol beklentileri, eğitim, aile veya iş ortamındaki baskılar veya diğer sosyal faktörler de olabilir. Önemli olan, herkesin kendilerine güvenli, saygılı ve eşit şartlarda yaşama hakkı olduğunu ve bu hakların korunması gerektiğidir.

Engelleyen Erkek Geri Döner mi?​

Engelleyen erkek geri döner mi sorusu kızlar tarafından merak edilenler arasındadır. Bu sorunun cevabı evet dönebilir. Aslında bu sorunun cevabı erkeğin engelleme sebebine bağlı, sizi üzmemek ve kırmamak içinse eğer evet geri döner. Ama artık sizden bıktıysa ve sizi istemiyorsa o zaman işler değişir, size geri dönmeyebilir…

Sizlere bu içeriğimizde engelleyen erkekler ne zaman engeli kaldırır bu konudan bahsetmek istedik. Umarım aradığınızı bulduğunuz bir içerik olmuştur. Yorumlar kısmında düşüncelerinizi belirterek bize motivasyon verebilirsiniz.

Engelleyen bir erkeğin geri dönme olasılığını belirlemek için, o erkeğin neden engellediği, ilişkilerinin niteliği ve ilişkilerindeki insanların isteği gibi birçok faktör göz önünde bulundurulmalıdır. Bazı erkekler, engelledikleri durumlardan ders çıkarabilir ve daha iyi bir insan olarak geri dönebilirler. Ancak, diğer erkekler, engelledikleri davranışlarını değiştirmeye istekli olmayabilir ve geri dönmeme ihtimali daha yüksek olabilir.

Ayrıca, engelleyen erkek geri dönmesi, ilişkiye katılan diğer tarafın isteğine de bağlıdır. Eğer engelleyen erkek, gerçekten özür diler ve değişmeye istekli olduğunu gösterirse, ilişkiye katılan diğer taraf da geri dönmeyi düşünebilir. Ancak, eğer engelleyen erkek, özür dilemeyi ve değişmeyi göstermeyen bir tutum sergilerse, ilişkiye katılan diğer taraf geri dönmeyi düşünmeyebilir.

Her durumda, karar, ilişkiye katılan herkesin kendi kararıdır ve en iyisi, taraflar arasındaki iletişimi açık tutmak ve dürüst bir şekilde konuşmaktır.

İlginizi Çekebilir;

Bu içeriğimizde detaylı olarak Engelleyen Erkek Ne Zaman Engeli Kaldırır? konusunu sizlere anlattık. Aklınıza takılan herhangi bir soru varsa eğer yorumlar kısmında çekinmeden bizimle paylaşabilirsiniz. Ana sayfaya gitmek için: alinti.org

4.3/5 - (7 votes)
Avatar

By ezgi

Selamlar, bu blogda kullanıcıların çokça arattığı ve merak ettiği içerikleri üretiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1